Naudojimo taisyklės

Naudojimosi taisyklės

ĮVADAS

Šios išvardintos puslapio www.autopaieskos.lt sąlygos apibrėžia jūsų pirkimo ir naudojimosi puslapiu taisykles. Naudodamiesi šia internetine parduotuve, jūs sutinkate su šiomis sąlygomis ir sudarote kontraktą tarp saves ir autopaieskos. Pirkadami joje, jūs sutinkate su apačioje išvardintomis sąlygomis, todėl prašome jas perskaityti ir įsitikinti, kad supratote.

UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS

Jums bus išsiųstas užsakymo patvirtinimas į elektroninį paštą, kai tik mes gausime jūsų užsakymą. Teisingo elektronio pašto nurodymas yra jūsų atsakomybė. Jei negavote užsakymą patvirtinančio laiško į savo elektroninį paštą, prašome susisiekti su mumis info@autopaieskos.lt

MOKĖJIMAI

Savo užsakymą galite apmokėti pasirinkdami Paysera. Visi pinigų pavedimai yra valdomi išvardinto mokėjimo paslaugų tiekėjo. autopaieskos nekaupia jokios bankinės informacijos.

UŽSAKYMO ATLIKIMO LAIKAS

Visos mūsų puslapyje matomos paslaugos yra automatizuotos ir įvyjkdomos iš karto.
ASMENINĖ INFORMACIJA
Kad galėtumėte pilnai atlikti užsakymą puslapyje www.autopaieskos.lt , mes privalome išsisaugoti kai kurią informaciją apie jus. autopaieskos jūsų informaciją laiko konfidencialiai. Mes gerbiame jūsų privatumą ir saugome informaciją apie jus, niekada ja nesidaliname su pašaliniais. Mes siekiame jums pasiūlyti saugią ir malonią apsipirkimo patirtį.

PRIVATUMO POLITIKA

Kai Jūs naudojatės autopaieskos teikiamomis paslaugomis, jūs pateikiate mums informaciją apie save. Ši Privatumo politika yra skirta padėti Jums suprasti, kokią informaciją mes surenkame, kodėl ją surenkame ir ką su ja darome. Informacija apie jus yra surenkama, kai perkate paslaugą. Surinkta informacija susideda iš: Jūsų vardo, pavardės, adreso, el.pašto adreso. Visi mokėjimai yra tvarkomi patikrintų finansinių institucijų. Mes gerbiame jūsų privatumą, saugome jūsų informaciją ir stengiamės pasiūlyti saugią ir malonią apsipirkimo patirtį. Mes niekada nesidaliname informacija apie savo pirkėjus su trečiaisiais asmenims. Mes naudojame slapukus tam, kad pasiūlytumėm geresnę ir asmeniškesnę apsipirkimo patirtį. Jei kyla klausimų dėl mūsų privatumo politikos, prašome kreiptis info@autopaieskos.lt

KLAIDINGAS PASLAUGOS PRISTATYMAS

Jei negavote užsakymo laiku, prašome susisiekite su mumis info@autopaieskos.lt ir informuokite apie tai, kaip galima greičiau. Elektroniniame laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir užsakymo numerį. Turėkite omenyje, kad jūs esate atsakingi už tai, kad nuoroda būtų nurodyta pilnai ir teisingai.

AUTORINĖS TEISĖS

Visas puslapio www.autopaieskos.lt turinys, įskaitant nuotraukas, judančius paveikslėlius, grafikos elementus ir vaizdo įrašus priklauso autopaieskos. Bet koks puslapio turinio naudojimas yra draudžiamas, negavus autopaieskos leidimo.